Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vállaszak?

Milyen papagájt vállaszak?

Figyelt kérdés
Szobába szeretnék olyat ami nem annyira hangos és meglehet tanítani beszélni.
2015. okt. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hullámos papagáj,Nimfa,Katalin....
2015. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leghalkabb:Katalin

Leghangosabb:Nimfa (néha brutális)

Köztes:hullámos

NE TARTSD EGYEDÜL!LEGYEN FAJTÁRSA VAGY MÁS KISTESTŰ PAPAGÁJ MELLETTE!!!

2015. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző válaszolók már írták, és igazuk is van, hogy a katalin a leghalkabb. Viszont a jákók tanulnak a legkönnyebben beszélni. Bár őt nem ajánlom, főleg ha kezdő vagy madártartás terén. Nekem egy nimfám és egy szenegálim van. A nimfa tényleg szokott hangoskodni, de könnyen tanul dallamot, ha ez is érdekel, a szenegáli pedig nálam már ismételget egy-két nagyon gyakran használt szót, mint például az igen. De ehhez sok türelem és kitartás kell, ami minden madárra igaz. Kezdő szobamadárnak pedig én is a hullámost javasolnám.
2015. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszadóknak! Van egy szülőkáltal nevelt nimfám amit sikerült megszelidítenem. Nem vagyok annyira kezdő. Én nagyon szeretnék szobába tartani papagájt de a szüleim akkor engedik ha megfelel ennek a két igégynek: legyen olcsó, ne legyen hangos. Ők 20000- íg mennek el de hajlandó vagyok 50000 legfeljebb 80000 Ft- ra kipótolni.
2015. okt. 6. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked pont Katalin való! Nagyon halk,csak ritkán "beszélget".kicsi helyet igényel barátságos stb...ja az ára4000-15000-ig terjed...
2015. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!