Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos mellé milyen papagájt...

Hullámos mellé milyen papagájt vegyek?

Figyelt kérdés

Ma, azaz tegnap repult el a nimfam, es szinte szaz szazalek, hogy belehalt mar a kinti hidegbe, vagy nem fog visszarepulni.

Maradt egy hullamosom, ot nem szeretnem maganyosan hagyni, szoval a hullamosok milyen fajtaju papagajokkal jonnek ki? Kanari? Enekes madar? Hullamos?


Ne irjatok draga, vagy nehezen beszerezheto madarakat, mivel ok lesznek az utolso papagajaim!😟😞😞



2015. okt. 13. 03:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű hullámost vegyél, nálunk 2 pár hullámos volt és a két nőci kinyírta egymást, olyan harc volt, hogy nem tudtuk őket szétválasztani.
2015. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy hullámost.
2015. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet katalint is
2015. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hullámos mellé nem arát, nem amazont, psrrhurát veszünk, hanem egy hullámost.Lehet együtt a hullámos tíz nimfával is, mégis magányos lesz, mert nem tudnak egymással sem sehogy kommunikálni, sem kb. Semmit sem csinálni, tehát szinte ugyanolyan, mintha egyedül lenne.


Két különböző fajtájú papagájt csak akkor szabad egyberakni, ha minden fajból legalább két, egymással harmonizáló madarunk van.


Hullámost vegyél, ha azt akarod, hogy jó legyen neki.

2015. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hullámos lesz.

Szerintetek nagy baj, ha csak 2-4 hét múlva veszem meg neki a párt? Sajnos anya még egy kicsit haragszik rám a történtek miatt, és nem szeretném megvenni a tudta nélkül.:(

2015. okt. 13. 16:15
 6/8 anonim válasza:
0%

Szerintem egy hullámtalan kellene mellé! ^_^


BOCSI, TUDOM, HOGY HÜLYE A VÁLASZ, MEG KIT ÉRDEKEL, MEG EFFÉLÉK, DE NEM TUDTAM MEGÁLLNI, HOGY NE KOMMENTELJEM IDE :"D


Vedd úgy, hogy nincs is itt a kommentem jó? Még1szer, bocs, de ezt el akartam sütni, és mostanában amúgy is kicsit antiszockó vagyok so.. :D Am üdvözlöm a kispajtást! (ergo, a madarat :))

2015. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,te beteg vagy 😂
2015. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha egy kicsit később jön a pajtás, a lényeg, hogy ne legyen nagyon sokáig egyedül!


Nagyon jót teszel vele, hidd el!

2015. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!