Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A törpe nyuszi, vagy a hullámo...

A törpe nyuszi, vagy a hullámos papagáj a jobb házi állat?

Figyelt kérdés
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ember melyikkel boldogabb..

2015. dec. 1. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van/volt mindkettő.Ha a papagáj szabadon van,akkor elvileg nagyon jól elvan.De én nem engedtem ki,és elég félénk volt.Apukámnak volt egy hullámosa,máig emlegeti,hogy milyen jópofa volt.....Most nyuszim van,az jobban bejön,mert lehet simogatni,aranyosabb,szelídebb.De ízlések és pofonok
2015. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a törpe nyuszi, mert hamarabb az új gazdájához szokik és nagyon barátságos szeretni való állat... Én a helyedben nyuszit választané... Nincs akkora szaga mint a hullámos papagájnak, nem csiripel egész éjszaka, és a nyuszival jobban lehet foglalkozni, mert barátságosabb.Plussz nem kell annyira sokat takarítani és nem kerül annyira sokba tartása.
2015. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A papagáj nem büdös, a nyúl ellenben igen. A papagáj nem csiripel éjszaka mivel alszik. A papagáj is szelídíthető. Amelyik neked a szimpatikusabb.
2015. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem már hullámosom van, tehát nem azért kérdezem, csak kíváncsiságból.. :)
2015. dec. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!