Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon sürgős választ szeretné...

Nagyon sürgős választ szeretnék kapni kirepült a papagájunk van-e rá remény hogy vissza jöjjön? Nagyon szelíd barátságos bent a házban szabadon volt, este nem fázhat-e meg milyen messze tud elrepülni? Köszönettel Éva

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kicsi a remény hogy visszajön. Nagyon sajnálom!
2010. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idö még nem a legjobb szegényeknek... sajnos én arra gondolok hogy nem sok esélye lesz ha nem jön vissza hamar :S
2010. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most az Az alcatrazi ember cimu film jutott az eszembe. Megtortent esemenyek alapjan keszult.


Ha sokat voltal a papagájjal, etetted, jatszottal vele, csaladtagkent kezelted, akkor eleg nagy esely van ra, h visszajon.

2010. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült megfognunk,igaz ő mindig visszafütyült nekünk! ( így szoktunk játszani) ez kapóra jött mert így tudtuk merre jár! Egy közeli fa tetejére másztam fel érte ahol sikerült megfognom úgy hogy az ágat amelyiken ült óvatosan megközelítettem a kezemmel és sikerült elkapnom a lábát!Volt nálam egy zacsi abba raktam bele gyorsan hogy letudjak mászni a fáról!Soha többet nem repült el akkor nagyon megijedt!
2010. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Ne várd, hogy látod a madaradat többé!


Ha egyszer belekóstolt a szabadság ízébe akkor nincs megállás! De az is előfordul, mivel azt írtad, hogy szelíd nagyon, hogy az éhség odacsalja az első emberhez! Na ekkor főleg ne várd, hogy újra látod!

Az emberek 99%-ka megtartja magának, vagy egyik ismerősének adja!


Akkor lenne esélyed, ha pontosan odamenne hozzád!


Nekem is repült el rengeteg madaram. Kettő "jött vissza"!

Egyiket a testvére hanga csalta vissza és mivel szelíd volt meg tudtam fogni, a másik véletlenül járt nálunk, szintén meg tudtam fogni!


De, ha nincs egy fajtárs, aki hívogatni tudja, akkor le tehetsz róla örökre!


Az időjárásról annyit, hogy semmi baja nem lehet! Mivel én és még sokan mások kint teleltetik a papagájaikat, így a -10 fokban is kint vannak és semmi bajuk!

Persze ennek előzménye is van, az hogy egész évben kint legyenek tavasztól kezdve!

Fűtött helyről nem rakhatom ki őket a nulla fokba!


De most már van olyan jó idő, hogy ez nem okoz neki gondot! Inkább az éhség, ami baj lehet, hisz egy hullámosnak iszonyú gyors anyagcseréje van. Ha nem eszik egy napig, akkor vége!

2010. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fajtától függ szerintem.. milyen a tietek??
2010. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd az ablakba vagy erkélyre a kalitkáját, azt ismeri, ott van az enni- és innivaló. Nekem visszajött a nimfám, egy darabig a tetején ült, aztán bement a kalitkába. Gyorsan rádobtam egy törölközőt és bevittem. Nagyon éhes és szomjas volt, meg is fázott, de rendbejött.
2010. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
taláán, de próbált meg hogy olyan ruhát veszel fel amit sokszor látott vigyed magaddal a kalitkát (tudom fárasztó munka ) és arra menj amerre ment írj ha megvan :D
2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na,visszajött???,
2011. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!