Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van rózsaszín vagy piros...

Van rózsaszín vagy piros hullámos papagájotok? Vagy létezik olyan?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor küldjetek már képeket,vagy linket:D:D:D
2010. márc. 23. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia! A fenti linkre ha rakattintasz, rengeteg kepet talalsz ami a termeszetben elo hullamosokrol keszult, csak lapozgasd at az oldalakat... Ausztraliaban olyan a hullamos, mint nalunk a vereb. Az egyik kepen ez latszodik is mennyi van a csapatban, szinte fekete a kep...

Udv!!

2010. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. márc. 25. 10:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Szivesen!:) Megkerdeznem, hogy miert erdekel ennyire a hullamos? Van ilyen madarkad vagy csak szeretnel?
2010. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen van ilyen.Kb 12 db.:)


Szaporodnak nagyon.Most is 4 tojó ül a tojáson.:)

2010. márc. 25. 11:18
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk volt anno 300 pár, képzelheted hetente mennyi fióka ment a kereskedőknek... Nagyban vergődünk papagájokkal de mostmár inkább csak a nagyokkal. 10 éves koromban egy rezdülés nélkül megetettem az akár 1 napos kakadut (ár kb.1000 eur). Rengeteg fajta madarat neveltünk kézzel, és mostmár másokét is kikeltetjük majd felneveljük... Szóval értek a papagájokhoz, ha esetleg lenne még kérdésed :))
2010. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

igen van még kérdésem.

1.most reggel észre vettem hogy a hullámos papagáj amit rakott tojást,hallatszik hogy csipog benne a kis madár, és kopogtatja belülről a tojást.

Kb. mennyi idő múlva fog kikelni?



2.Van egy erős fényű ledeslámpám , és avval átvilágítottam a tojásokat hogy nem-e terméketlen valamelyik.

És amikor átvilágítottam nem láttam benne semmi madárféleséget,csak sok ereket láttam a tojásokban.

Akkor ezek szerint jók a tojások?


Válaszaid várom, előre is kössz :)))))

2010. márc. 27. 11:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most vettem eszre, hogy irtal. Szoval:

1. Gondolom mar biztos kikelt a madarka, de kelesi idoben nem tanacsos bantani a tojas, fontos neki a megfelelo homerseklet, es ha surun ki-be teszed a tojast, nem lesz jo vege.

2. Igen, azok a tojasok jok, de ugyan azt tanacsolom, ne nezegesd naponta tobbszor. Ha 2-3 naponta megnezed ugy is jo, de kul. 1altalan nem szukseges ellenorizgetned. Kikelnek anelkul is :)

2010. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem csak hogyha keverék de az is ritka
2010. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!