Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudom arra szoktatni a...

Hogyan tudom arra szoktatni a madaram h ramrepuljon?

Figyelt kérdés
Van 3 hullámos papagajom. Ebből kettő a kalitkában mar tökéletesen kezhezszokott es őket kiengedem néha repkedni de ebből ankettobol csak az egyik az akit fel is tudok venni a kezemre néha (nem o jon hozzam). A kerdes h a harmadikat h szoktathatnam kézhez mert mindig elrepül tole ha kaja van benne az nem segit es h a masik kettot h szoktassam arra h ramjojjon ha kell? Válaszokat elore is koszi
2016. jan. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, sok madarunk volt, de nem vagyok szakértő.


Nekünk egyszerre csak egy madárkát sikerült szelídíteni, de azt nagyon. Ő velünk élt, olyan volt, mint egy családtag. Mint egy kutyus. 3 madár nem fog menni, mert falkát alkotnak, egymástól függenek.

2016. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Röviden, egy papi megy, 3 nem fog menni. 1 papi tőled függ, 3 papi egymástól. Felejtsd el, több madár nem lesz érted oda. Ők nem kutyusok.
2016. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat jo... Csakhát ügye azért vettem tobbet h ne legyenek egyedül :/
2016. jan. 29. 07:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Dee! Nekem 4 van és mindegyik kézhez szokott! Csak légy tűrelemmel;
2016. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Hogy tetteted ezt? Nekünk csak szóló madárkák lettek valóban emberfüggők.
2016. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!