Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kismadarat találtam! Mit...

Kismadarat találtam! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A kutyám szedte ki az autó alól, de azonnal észrevettem, rászóltam és elvettem tőle, így nem lett nagy baja, csak az egyik lábán 2 ujját mintha nem tudná mozgatni. A másik lábával rendesen kapaszkodik, de azzal nem meg nem is áll rá rendesen.

Most nem tudok képet feltölteni, de szerintem egy rozsdafarkú, mert pont olyan, mint ez:

[link]


Ugyan ekkora is, szóval már nem kicsi, lehet, hogy az anyja is itt van a közelben, de nem tudom, hova tudnám tenni, mert sok a macska így az udvarunkon kívülre se tudom letenni. Most egy dobozban van. Arra is gondoltam, hogy ebben a dobozban kiteszem, úgy hogy leragasztom annyira, hogy macska ne férjen bele, de az anyja igen. Szerintetek?


2016. máj. 12. 13:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mi is talaltunk egy nagyon picike verebet, fuldoklott a pocsolyaban. Par napig velunk volt, nagyon baratsagosan viselkedett. Mignem az anyukaja megjelent egy gilisztaval az ablakunkban! Annyira tunemenyesek!🌸💙
2016. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!