Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek milyen madár...

Szerintetek milyen madár lehet? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ma séta közben a kutya talált egy fiókát akit levert az eső a fészekből. Igazából fészket nem láttunk ezért haza hoztuk. Repülni nem tud kicsit meg ázott szegény. Szeretnénk valahogy gondozni de fogalmunk sincs milyen fajta lehet. Rigóra gondoltam de valahogy túl kicsi a tollazata fekete faroktolla barna. A azája széle sárga azaz fióka. Van ötletetek? És ha tudjátok milyen fajta lehet akkor esetleg hogy hogyan kellene gondozni?



2016. jún. 12. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rozsdafarkú...

[link]

Keress rá google-on, hpgy mit eszik, és az alapján gondozd!

2016. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ valóan rozsdafarkú
2016. jún. 12. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez valóban egy rozsdafarkú. Viszont nem jól tettétek, hogy elhoztátok, mivel ezek a madarak már akkor elhagyják a fészket, amikor még nem tudnak repülni, de a szüleik attól még etetik őket. Ezt már több kérdéshez is belinkeltem, de ide is berakom, hogy mit lehet ilyenkor tenni: [link]

2016. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult :( Próbáltuk etetni és felmelegítettük + megszárítottuk. Talán tüdőgyulladása lehetett mivel eléggé megázott. Nem tudom mi lehetett a baja mert igazán nem csináltunk semmit nyugodtan ült aludt nézelődött nem menekült.
2016. jún. 12. 12:48
 5/5 A kérdező kommentje:
kb. 3 órát lehetett itt szóval nem hiszem hogy éhen halt volna. A kutya megfogta és nem akartuk ott hagyni elpusztulni. Nem sérült meg de nem is menekült. Nem értem mi lehetett vele :( eddig ég nem hallottam ilyen fajtáról és ilyen nevelési módszerről de örülök hogy tájékoztattál. Legközelebb inkább ott hagyjuk.
2016. jún. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!