Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem eszik a madaraim a...

Miért nem eszik a madaraim a lágyeleséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy pár kanárim.Sajnos nem eszik a lágyeleséget,akár,hogy próbálom nekik odaadni. :( Miért lehet ez? :(

Ezen kívül van egy tojóm,és betettem hozzá egy gúnárt.Amióta a tojóval van megnémult.Se udvarlás,se semmi.Vannak egymás mellett.Direkt raktam be nekik fészket és fészekanyagot,de az a hülye gúnár megeszi... :S xD Mit tudnék csinálni?Mellesleg 1 hete vannak egymás mellett.


2010. ápr. 14. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

az a hülye gúnár megeszi... :S xD


xPPPPP ezt jólmegazt mondtad


sztem azt a hülye gúnárt kikéne venni :S

2010. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkodtam. :D

Hát de úgy felidegesít.Veszem itt nekik a "drága" fészekanyagot,az a bolond meg megeszi. :D

Azon is gondolkodtam,hogy ugye azt a gúnárt kereskedésben vettem,majd ősszel lesz 1 éve.Arra gondoltam,hogy lehet,hogy még nem ivarérett. -.-"

De nem baj kicserélem arra a gúnárra ami már 3 éves. :D

Az biztosabb. :D

2010. ápr. 14. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

1: Nem gúnár, hanem hím!


2: Nem kell venni drága fészekanyagot! Szedjél száraz füvet nekik!


3: Milyen fészek van nekik rakva? Kosár?

2010. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. teljesen mind1 szerintem,hogy gúnár vagy hím. Nekem minden tenyésztő azt mondja,hogy gúnár és már megszoktam.


2.Száraz fű.Megvan. :D Kimegyek a mezőre. :D


3.Nem kosár,mert: -túlságosan kicsi

-egy nagy konzerves doboz. :)

link.: [link]

2010. ápr. 15. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. :D Először azt akartam írni,hogy megfáznak benne és,hogy azért tettem be nekik nagy konzerves dobozt. :)
2010. ápr. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!