Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ciki ha 17 évesen szeretek...

Ciki ha 17 évesen szeretek vadkacsákat etetni?

Figyelt kérdés
Inkább kisgyermekeket látok hogy etetik őket, csak én annyira aranyosnak tartom ezeket az állatokat főleg mikor közelebb jönnek hozzám az etetés miatt és legyőzik a félelmüket.
2016. júl. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2016. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is csak ezt tudom kérdezni:Miért lenne ciki?

Az hogy szereted az állatokat(jelen esetben kacsákat)becsülendő tulajdonság.Erre büszkének kell lenned.Ez nem ciki

2016. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Ismerek olyan világhírű tudóst, aki meg a kóbor cicákat eteti.
2016. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gipsz Jakab #42 válasza:

26 évesen is jó mókának tartom, igaz nem elég gyakori alkalom, és nem is egyedül űzöm. De szerintem semmi gond nincs ezzel :D

Én azt imádom még nagyon amikor egymást elkezdik csépelgetni, vagy amikor azegyiknek vééééletlenül a hátára dobom a zabát, a többi meg kergeti hogy lecsipegethesse róla.

Haláliak :D

2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy mivel eteted.

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vadkacsa az egyik legcukibb állat, én 40 évesen is imádom őket. Amikor tóparton sétálok és meglátom őket, a szívem vajjá válik. A madarak és egyéb állatok etetése nem korfüggő. Azért látod, hogy kisgyermekek etetik, mert a szüleik rájuk bízzák ezt a dolgot. Pont azért, mert ők is helyesnek tartják és szép dolognak, és erre tanítják a gyerekeket. Az állatok szeretete és etetése nem játék, nem korhoz kötött, de csináld tudatosan.
2016. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olvassál Konrad Lorenz-t. Salamon gyűrűje.

én 26 évesen etetek, néha rám is ültek. madarakkal foglalkozom, mentek, nevelek. ha megérem és 93 éves leszek, akkor is ezt fogom csinálni.

2016. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, és imádok kacsát meg halakat etetni...nem tartom cikinek, akkor sem, ha valaki gyerekesnek tart. Tropicariumban sem szabad a rájasimogató mellé engedni.

De minden álattal így vagyok, legyen hidegvérű, ízeltlábú, madár, emlős, vagy akármi. :D

2016. júl. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!