Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Régi bányatóban láttam vadkacs...

Régi bányatóban láttam vadkacsákat, lehetnek akkor más vízimadarak is?

Figyelt kérdés
Nem egy ismert tó, sőt szinte senki nem jár ide az-az érintetlen. Naphalak vannak a vízben és vadkacsák is előfordulnak. Szeretnék madárlest építeni ide de ha nincs élet nem vágok bele. Pár napja kijárok a tóhoz figyelni de nem nagyon van élet.

2014. febr. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem csak kacsák járnak oda, de leég nehéz lesz megfigyelni a többit.. nálunk is van egy tó agyagbánya vagy vlmi ilyesmi helyén keletkezett, természet védelmi terület immáron, tanösvénnyel. A tanösvényen szépen ki van rakva milyen állatokat lehet látni ott, de attól függetlenül hogy tavasszal minden nap arra járunk a szokásos énekes madarakon kivül mást nem láttunk
2014. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány órakor jársz ki? Amúgy a madárélet most fog kezdődni.
2014. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy agyagbanyaba van a minap kb 20-30 kacsat lattam kezdek bizakodni
2014. febr. 26. 15:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!