Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Jó helyen engedtem szabadjára...

Okrwdw kérdése:

Jó helyen engedtem szabadjára a vadkacsákat?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap bejött hozzánk 3 vadkacsa, és könnyedén meg tudtam őket fogni. Sajnos mivel sok kutyánk van, muszáj volt mielőtt megfogják őket.

Gondolkoztam, hogy mi legyen velük, végül egy kis erdei tónál szabadjára engedtem őket...

Később közölték, hogy az már reggelre nem lesz ott, mert elviszi a róka.

Próbáltam még megfogni őket, hogy máshova vigyem, de már a vízben esélytelen volt....


Most nagyon rossz kedvem van. Tényleg levadássza őket a róka? Elvileg ezek tudnak repülni nem? Ha nem érzik magukat biztonságban úgyis arrébb állnak ?!


2015. nov. 13. 15:13
 1/3 anonim válasza:

1. Igen,mivel szeretik a vizet.

2. A ragadozók BÁRHOL elkaphatják őket.

3. Aki szerint ott elkapja őket a róka,ő mit javasolt? hol kellett volna elengedned őket?

2015. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A természetben is elboldogulnak valahogy. Ha megeszi őket a róka, akkor megeszi. De persze el tudnak repülni.
2015. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kacsak a vizen alszanak, ilyen idoben pedig nincs kedve a rokanak furdeni.
2015. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!