Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Építettem egy 3-4 m-es galamb...

Czakó Lajos kérdése:

Építettem egy 3-4 m-es galamb duct. Tehát nem galambházról és padlásról van szó. Ha galambokat beszereztem hogyan tudom odaszoktatni őket? Arra gondoltam, hogy bekerítem valami hálóval és majd később eltávolítom, de nem tudom mikor, és hogyan.

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno rendes zárható ketrecet csináltam nekik, párban tartottam őket és csak akkor engedtem ki kikor már tojtak, választottak maguknak dúcot, mivel ha vmelyik magànyos és a környéken vannak galambok köjjyen " elhàzasodik" máshova és nem hiztos h az uj kedves fog hozzád költözni, ha é
2016. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha érted mire gondolok.

Plusz éjszakára érdemes őket mindig bezárni mert a ragadozók (macska, róka, nyest) hamar odaszoknak a galambhusira.

Bocsi h ke

2016. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
....bocsi h ennyi kommentet ìrtam mind én vagyok csak folyamatosan újratölt az oldal és félig kèszet meg elküldi....
2016. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is ilyesmire gondoltam csak azt nem tudom mikor nyithatom meg a ketrecet amikor letojtak? vagy meg kell várni hogy kikeljenek a fiókák?vagy kitollasodjanak?
2016. júl. 4. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután letojtak kinyithatod a tojó ugysem hagyja ott a fészkek a fiokák meg már ott fognak felnőni
2016. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!