Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Harmadik hullámos papagájt...

Harmadik hullámos papagájt szerintetek tartsak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van két hullámos papagájom egyik fiú a másik lány.A másik papagáj fiú lenne és külön kalitkába lenne.Nem verekednének?Tudom hogy a papagájokat párban kell tartani de a szüleim csak egyet engednek hogy vegyek.Előbb utóbb össze engedném őket de nem lesznek nagyon hangosak mert panelben lakom és nem lenne jó ha a szomszédok panaszkodnának.A válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 3. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

mondjuk nem értem,hogy miért tartanád külön kalitkában?

én alapból csak egy nemű papagájokat tartanék. és hogy ha lehet, akkor többet, mint 2. szóval nem baj,hogyha hármat tartasz.

és hidd el, sokkal hangosabb az a madár, akit egyedül tartanak, mint ahol többen vannak. aki egyedül van, az folyamatosan hívja a fajtársait.

egyébként lehet panelban tartani nyilván. de remélem nem a hagyományos kalitkában tartod, amiben kb 0 helyen van.

[link]

egy ilyesmit biztosítani kell a madaraknak..


[link] az ilyen és ehhez hasonló börtönök nálam nagyon durván kimerítik az állatkínzás fogalmát.

szóval remélem van helyük rendesen,hogy tudjanak napközben is repkedni kicsit, kinyújtóztatni a szárnyaikat

2016. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vennék külön fiút.

Előbb-utóbb féltékeny lesz és megakarja majd szerezni magának a lányt, ami a másik fiúnak nem fog tetszeni..

2016. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!