Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történt a papagájommal?

Mi történt a papagájommal?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam párban 2 hullámos papagájt az egyik ilyen kis izgága a másik pedig valamiért röptetéskor is csak össze vissza sétálgat a szobában. Megengedi hogy felvegyem ,szó szerint lesz..ja a világot és annyit eszik mint egy ló. Nagyon kövér és repülni sem tud annyira mint ahogyan kéne neki. Nem tudom mi van szegénnyel de segítsetek ha tudtok! Előre is köszi! :)

2016. júl. 5. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy miért nem repül az egyik papagáj? Azért, mert dagi.
2016. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmutatod a kövér papagájt?
2016. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! A dagi papagáj a kérdés feltétele utáni éjjel meghalt :(
2016. júl. 6. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! Sajnálom. :(

Írtad, h csak pár napja került hozzád, valószínűleg beteg volt már akkor is, szerintem már állatorvos sem tudott volna rajta segíteni, de ha a másikon is észreveszel hasonló tüneteket rögtön menj vele dokihoz!

2016. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, nem akarlak megijeszteni, de lehet fertőző betegsége volt. És azért tűnt dagadtnak, mert felborzolta magát. Ez tipikus náluk ilyenkor, sokat esznek és felborzolják a a tollukat. Egyébként amikor nem evett nem gubbasztott sokat? Szép, beteg állatot sóznak a másikra.
2016. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem dagi volt, hanem felpuffadt vagy felborzolta a tollait. Nagyon sajnálom szegényt.


Egy darabig ne hozz új papagájt, egy hét alatt kiderül, hogy valamilyen fertőző betegség volt-e. Remélem, a másik megússza.

2016. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. és 6. válaszoló Köszönöm szépen a másik az teljesen egészséges szerintem
2016. júl. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!