Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam kézhez a...

Hogyan szoktassam kézhez a galambot? Mit tegyek hogy úgy szokja meg a helyét hogy ne mennyen el vagy is ha el is megy de jöjjön is vissza!?

Figyelt kérdés
Ja és tyúkok körül vagy a tyúkudvarban szabad tartani galambot? Nem lesz baja a tyúkoknak ha esetleg netán megfertőzné őket? Lehetséges ez?!
2016. júl. 28. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Én számodra azt ajánlom hogy a galambnak rakd a lehető legtöbb elemózsiával tele a helyét és gondoskodj arról is hogy máshol ne érhessen el táplálékot. Akkor majd megtanulja, hogy csak ott tud "megélni". És a tyúkokat illetően szerintem a galambot fogd meg és lehet hogy hülye ötletnek hangzik de valamilyen formába fürdesd meg, mert ha ilyen utcáról összeszedett akkor neked is bajod lehet. De nem hinném hogy az utcán keresel galambokat és azokat fogod meg és viszed haza. Úgyhogy akkor szerintem nem lehet semmi baja a tyúkoknak. Viszont a biztonság kedvéért azért nézz utána az interneten hogy milyen fertőző galamb betegségek lehetnek :-)
2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Most még annyi, hogy már a kisgalamb egész nagy nem tudom mennyi idős de eszik iszik magától és csak annyi a gond hogy mitől van hogy az anyja a bántja úgyértem hogy csípkedi és úgy turbékol!!? Az volt a baj hogy amikor kiengedtük őket nem jöttek vissza sikerült őket a szomszédban megfogni! Nem tudom... örökre se lehetnek becsukva?! Reptetni kellene őket valahogy nem tudom hogy hogyan?! Ja és a kicsi ösztönösen fog majd repülni vagy hogy van ez?! Előre is köszi!😊
2016. okt. 4. 17:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Kérdésem lenne, hogy :

Az probléma, ha egy pávagalambpár télen vagyis most januárban ül a tojásokon? Nem fagynak meg a tojások? Vagy akkor sem ha kikenek ne hogy megfagyjanak a kis fiókák?! Szerinted nem lesz bajuk, mert elég hideg van?

2017. jan. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!