Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambfióka felnevelése?

Galambfióka felnevelése?

Figyelt kérdés
Az etetéséről sok mindent olvastam, azzal tisztában vagyok. Amit még nem tudok, az az, hogy miben tartsam. Jelenleg egy lezárt tetejű rekeszben van. Ha felnő, vajon itt marad? Több helyen is olvastam, hogy felnőtt korukra sem tudtak szabadulni tőle a nevelői, én örülnék neki, ha maradna.
2016. aug. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk dobozban aludt, napközben pedig csüngött rajtam, mint egy baba. Nagyon ragaszkodik. Lehet repül egyet-egyet a szobában, de én még a wcre is alig tudtam kimenni nélküle.

Ha lassa megszokja a környéket, ki lehet menni vele az ablakba, onnan nézelődik. Napokon belül elrepül. Nálunk 2-3felnevelt fióka jár minden nap reggelizni, ebédelni, vacsorázni. Élik az életük kint napközben.

2016. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Városi galambról beszéltek? Jobban tennétek, ha őket nem etetnétek, pláne nem nevelgetnétek a fiókáit. Így is túl vannak már szaporodva. Élhetetlenné teszik a várost. És rengeteg fertőzést hordoznak.
2016. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mayday mayday mayday, egy 29%-os ámokfutó minden egyes galambos kérdésre választ ad a saját korlátolt kis gyűlölködő gondolkodása szerint.

Hogy mennyire életveszélyesek a galambok és élhetetlen tőlük a világ!

f_ck off and get a life.

2016. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!