Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi idő még megszelídülnek?

Mennyi idő még megszelídülnek?

Figyelt kérdés
Tervezek venni 2 hullámos papagájt egy hímet és egy tojót. Mennyi időbe telik még tudom őket a szobába reptetni? Meg hogy ha tartom a kezem akkor rámásszon és ne féljenek tőlem?

2016. aug. 7. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg gyakori kérdés. Én évek óta ezt fejtegetem, és sokan tesszük ugyanilyen kérdésekre adjuk a választ. Talán kész válaszokat kellene átolvasnod előtte, tényleg sok órám ment rá, másoknak is. Vedd a fáradtságot, olvasd el. Nem bántásból.

És szuper hogy kettőt akarsz venni. Így kevesebbet kell foglalkoznod velük, hamarabb szokják meg a helyet, bár tőled sokáig fognak tartani, mert idegen vagy nekik. Nem kell félni ez természetes.

2016. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Azért köszi a választ :) További szép napot.
2016. aug. 7. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, kijavítom a kérdésedet: Mennyi idő, míg/amíg megszelídülnek?

Bocsánat az offért, de a "még" nem ezt jelenti. Mostanában sokan használják helytelenül.

2016. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!