Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat viheti el a...

Milyen állat viheti el a tyúkokat úgy, hogy szőrén szálán eltűnnek?

Figyelt kérdés
(ezek mind törpetyúkok) az egyik helyről a kotlóstyúk tűnt el 4 csibével kompletten egyik napról a másikra úgy h azok az állatok kirepülni kijönni onnan nem tudtak... aztán a másik helyről szinte az összes törpe tyúk eltűnt... úgy h nincs nyoma se vérnek se tollmaradványoknak se semmi ilyesminek... az első gyanúsítottam egy családtagom aki a haveroknak elajándékozta mert egyszerűen másra képtelen vagyok gondolni de ha mégis van ilyen állat írjátok le kérlek... gondoltam már h veszek egy kamerát és felszerelem b-ssza meg mert komolyan ilyen nincs h szőrén szálán eltűnnek

2016. aug. 11. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy én titokban feltenném azt a kamerát.
2016. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy róka egyszerre egy tyúkot fog elvinni. Ha nagyon éhes, vagy gyerkőcőket nevel, visszamehet még egyért. De napi 2nél többet nem fog elhordani az tuti, legalábbis felnőtt állatból nem(mégha törpetyúk is) akárcsak a sakáll. Ugyan valóban tudnak nagyon sunyin dolgozni, hogy semmi nyom nem marad, de ő nem fog elcipelni többet egy éjszaka alatt. Ez valszeg ember lesz. Én is kameráznék, méghohzá jó minőségűt, és megadnám a magáit a kis tolvajnak.
2016. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kétlábú állat lesz, valamilyen nyom csak kellett maradjon állat után. A róka esetleg elviheti, de nem tudom, hogy egyszerre az összeset. Baglyok sem hiszem, hogy elragadták volna.

Nagyon sajnálom, én is mindig hozzánövök a tyúkjaimhoz, nevük is van..

Biztos, hogy kilesném és elkapnám a gazembert.

2016. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azért is furcsa még ez mert akartam még kotlóst a nyár végén mert ezek a kicsik nagyon jól kotlanak... hát teleraktam a fészket műtojással h elősegítsem a kotlási ösztönt... de azok is eltűntek a fele a másik fele a tojásoknak 2-3 méterre szétdobálva az ólban a fele kinder tojás gipszel feltölte a másik pedig sima tojás szintén gipszel és a fészekből érted 2-3-4 méterre szétdobálva az összes... állat ilyet csinál? egyébként a fészeknek semmi baja... nincs ott semmiféle felfordulásnak nyoma ugyan úgy volt ahogy hagytam csak mondom a műtojások 2-3-4 méterre szétdobálva
2016. aug. 11. 23:44
 15/18 A kérdező kommentje:
szarul érzem magam mert komolyan olyanok voltak mint vmi macska vagy kutya jöttek eléd üdvözöltek vmikor fel is szálltak rád azonkívül nagyon jól tojtak egy kis tyúk kb 100 tojást egy évben de az utóbbi mind1 is végül is inkább házi kedvencként tartottam őket mint haszonállatkén
2016. aug. 11. 23:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Nos igen, vadkamera lenne a megoldás, amelyik nem vakuzik. Valami rejtett helyen, nehogy az is eltűnjön :( Kérdés, mennyit szánsz rá. Vehetsz egy használtat is, majd legfeljebb te is eladod használat után.
2016. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, hogy patkányok voltak. Nálunk most is azok vannak, és ugyan ez volt, bár ott néha megtaláltuk a halott tyúkot, vagy tollakat, stb.
2016. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azok ellen pedig csak úgy tudtunk védekezni, hogy zárttá tettük a kalitkájukat, és estére mindig becsukjuk őket.
2016. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!