Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat áshatta el a...

Milyen állat áshatta el a tyúkokat meg a kacsákat?

Figyelt kérdés
Vidéken tartunk tyúkot (40db) és kacsát (10db), még kicsik. Mindennap kijárunk hozzájuk gondozni. Szépen be vannak zárva estére. Reggel amikor mentünk, a rácson keresztül 1db tyúkot találtam holtan, a többinek se híre se hamva, arra gondoltunk, hogy ellopták őket. Délután a kiskutyám a föld mélyéről ásott elő egy pár darabot, de egy párnak nem volt meg a feje. Ebből gondoltam hogy állat vihette el őket, némelyiken se harapás nyom se dulakodásból származó nyom nem látszik a tyúkon meg a kacsán, milyen állat lehetett hogy bírt 50db-ot elásni vagy megölni vagy megenni és azt sem tudom hogy húzta át őket a rácson. Mi vihette el? Mit csináljak most?
2010. ápr. 29. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
róka, bespájzolt, csinálj normális kerítést
2010. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tuti róka volt:/
2010. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vagy nyest...az spájzol.de a patkány is a föld alá viszi.nálunk a kis nyuszikat rángatta ki és ásta el.és patkány volt mert rajtakaptuk őket.
2010. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Vagy chupacabra.

(Bocsánat, nem bírtam kihagyni.)

2010. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 100% hogy patkány mert mi is hasonló helyzetbe voltunk:)
2010. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez tuti patkán, mamáméknál is volt iyleen
2010. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tuti nem róka, az elviszi, és nem rágja le a fejét. A nyest sem viszi el, csak kiszívja a vérét, előtte megsebesíti. A patkán rágja le a fejet, és húzza be a lyukba. De egy éjszaka alatt ennyit, az nagyon dúrva. Nincs a közelben akinek báránya, vagy nyúlai, hasonló állatai vannak? Ott sok patkány van. Egyszer az egyik szomszéd kiabált, átmentem anyámmal, s a patkány akkor húzta lefelé a még élő tyúkot.
2010. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó :D " 1 db tyúkot találtam holtan" mint valami nyomozati jegyzőkönyv :D A megoldás az lehet, hogy veszel valami mérget, csak az másnak is árthat, vagy hívsz olyat akinek van vadászgörénye, meg kutyája. Azok hatékonyak szoktak lenni patkány ellen.
2010. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egy verociraptor az a sejtésem.

viccen kívül szintem vmi róka vagy kutya

2010. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 29. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!