Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy győzzem meg az apámat...

Hogy győzzem meg az apámat hogy tartsak harmadik hullámos papagájt?

Figyelt kérdés
Van két hullámos papagájom és szeretnék egy harmadikat.Minden cuccukat, ellátásukat én finanszírozom és szeretek velük foglalkozni.Találtam a neten jó átmeneti kalitkát és jó tenyésztőt.Azt mondta hogy egy hónap után kapok harmadik hullámost ha mindenből ötösre állok. Egy hét mulva letelik az egy hónap és minden szín ötös.Már mutatni akartam neki hirdetést de azt mondja hogy koszos ez a kettő is és ne vegyünk még egyet.Szerintetek mit csináljak?

2016. szept. 24. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaza van.

Mármint azért mert 3 nem túl szerencsés. A 2 tojó/hím össze fog veszni az 1 tojón/hímen. Szóval páratlanul nem jó nekik mert abból csak nagy valószínűséggel verekedés lesz.

Ha 3 hímet akarnál az is ugyanez. Tojó hiányában 2 hím is párba áll és úgy is viselkedik mintha 1 pár lenne szóval a harmadik hím ugyanúgy bekavar.


De a 2 pár se jó mármint egy ketrecbe(2 külön ketrecbe lehet). Mert akkor meg az egyik pár nyomja el a másikat ami szintén nem jó.


Egy ketrecbe vagy 1 pár vagy legalább 3 pár az ajánlott.

2016. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!