Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat áshatta el a...

Milyen állat áshatta el a tyúkokat meg a kacsákat?

Figyelt kérdés
Vidéken tartunk tyúkot (40db) és kacsát (10db), még kicsik. Mindennap kijárunk hozzájuk gondozni. Szépen be vannak zárva estére. Reggel amikor mentünk, a rácson keresztül 1db tyúkot találtam holtan, a többinek se híre se hamva, arra gondoltunk, hogy ellopták őket. Délután a kiskutyám a föld mélyéről ásott elő egy pár darabot, de egy párnak nem volt meg a feje. Ebből gondoltam hogy állat vihette el őket, némelyiken se harapás nyom se dulakodásból származó nyom nem látszik a tyúkon meg a kacsán, milyen állat lehetett hogy bírt 50db-ot elásni vagy megölni vagy megenni és azt sem tudom hogy húzta át őket a rácson. Mi vihette el? Mit csináljak most?
2010. ápr. 29. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kutya nem tudja áthuzni a kerítésen az biztos, de halálkomoly

Nekem 7 patkányvadász görényem van, a múltkorában húsvét előtt mentem velük vadászni, egy rokonhoz, akinél a hízott libát fojtotta meg valami. 4 görényem 47 pstkányt hozott ki a lyukból. Erről ennyit.

Bizti patesz

2010. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
vegyél 4-5-6 gyöngytyukot annak hangja elijeszti a patkányokat csak a szárnyukból majd vágni kell mert elrepülnek
2010. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Patkány. A gyöngyös semmit nem ér ellene, nekem is vannak, és nem kergetik el a patkányt. Zselés patkányméreg ez a tuti.
2010. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 balkalolka ***** válasza:
Fagyállóval belőtt tyúktojás állítólag a tuti méreg nyest ellen. Minden este ellenőrizni kell a jószágok szállását, mert előfordulhat hogy több napig eltart míg eléggé megbontja a ragadozó. Inkább legyen túlbiztosítva éjszakára.
2012. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2012. júl. 5. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!