Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Őrült a papagáj, nem tudom...

Őrült a papagáj, nem tudom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

4-5 hete kaptam 2 hullámost,az egyik hím a másik meg nőstény.A hím teljesen normálisan viselkedik, viszont a nőstény viselkedését nem tudom normálisnak mondani.

Mikor közeledik felé a kezem, akkor elkezdi csipkedni a levegőt,aztán felkapaszkodik a rácsra.Szegény társát összevissza tépi a tollát, csipkedi a lábát, és állandóan arrébb löki.Van egy hintájuk is amire eddig nem ült fel, csak a csőrével ráncigálta, mint kutya a csontot.Tegnap sikerült átküldeni a hintára, és azóta nem is jön le róla.Mit csináljak??Előre is köszönöm segítségetek!



2017. márc. 30. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Javult valamennyit a viselkedése, mióta nálad van? Fiatal állatról van szó (halvány színű az orra feletti rész)? Ha a válasz igen, akkor legyél türelmes, vacak helyen volt, majd idővel jobb lesz.


Viszont ha felnőtt vagy idős példányról van szó, vagy ez alatt a hónap alatt semmit sem változott, gondolkodj el róla, hogy szeretnéd-e ezt a papagájt tovább gondozni.

2017. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen fiatal

Köszi a választ!

2017. márc. 30. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Mutass képet a madarakról és a kalitkájukról.

Leírás alapján van több gyanúm de mielőtt írok bármit is látni szeretném.


Ha segítség kellene a képfeltöltéshez: a kepfeltoltes.eu vagy kephost.com oldalra tudsz képet feltölteni majd másold be a linkeket ide.

2017. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 11. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek ők és a kalitkájuk
2017. ápr. 11. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy próbálom nem tudom megnézni a képet.
2017. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elkuldtem uzenetben is
2017. máj. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!