Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Röpde, volier a kertbe, kinek...

Röpde, volier a kertbe, kinek miből van hogy ki tudjanak telelni a madarak? Tippek-trükkök -jó tanácsok? Tartani kívánt madarak lent.

Figyelt kérdés
Leginkább favázasra gondoltam.Beton alapot is szeretnék.Tetőnek azt a bitumenes miacsudát.Falnak meg jó lenne ha az egész polikarbonát lenne de ahhoz meg nem értek,nem tudom hogyan lehetne megoldani.Félek hogy a drót túl szellős lenne télen,nejlonnal meg nem nagyon akarok vacakolni.Amiket akarok bele az kacagógerle,gyémántgalamb,zebrapinty,rizspinty,sirálykapinty.Na ez lenne ami jó lenne!Most kellene a ti tanácsotok stb mi tévő legyek,esetleg ti hogy oldanátok meg vagy akinek ezek vannak az hogy oldja meg a telet.
2017. ápr. 5. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, tudom hogy nem ez volt a kédés, hanem hogy miből, de: 2-3 oldalról legyen fedett, 1-2 oldala legyen rács, és azt viszont azért kell fóliázni, hogy HUZAT ne legyen! Tényleg megéri, tényleg így érdemes.
2017. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ezek kibírják így télen?eleve nem akarok rácsot max 1 oldalra,félek a téli szeles időktől.neked van valami hasonlód?
2017. ápr. 6. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Bírják mind, de tényleg csak fóliázva. A gyémántgalamb a legkényesebb talán közülük, de sok ember teletette őket az idei -22 -ben is, mindenkinél rendben ment minden.
2017. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!