Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen jatek jo a papagajoknak?

Milyen jatek jo a papagajoknak?

Figyelt kérdés
Nemsokalra erkezik hozzank egy hullamos. Csinaltam neki par jatekot de nagyon ovatos vagyok mert nem akarom hogy egybol megmurdaljon. Ezrt azt szeretnem kerdezni hogy milyen jatek jo vagy nem jo tudom tukor csengo nem de csinaltam neki hintat hálot ilyen fuzert karkoto gyongybol es egy kosarat amibe rafiat raktam. Attol lehet baja ? Vagy csak en aggodom rul. Ja es ragasztopiyztollyal csinaltam oket de nem log ki meg ilyenek szoval nem hiszem bogy az rossz lehet. Esetleg a karkoto festek ? Nagyon tulaggodom?

2017. ápr. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha természetes anyagokból vannak a játékok, de sztem fontosabb, hogy ne legyen túlzsúfolt a kalitka tőlük mert különben akadályzni fogják a madarat a mozgásban. Célszerűbb egy párt szerezni mellé és akkor biztosan nem fog unatkozni.
2017. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat de ezek nem a kalitkaba lesznek hanem kintre a szobaba de persze a kalitba is fogok rakni
2017. ápr. 18. 08:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Párban vegyél hullámost, a hinta jó ötlet, de egy fa ág is eléggé lefoglalja.
2017. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a kanáriaimnak faágakat helyeztem el a szobába reptetéshez és jól elvannak velük. Néha felszúrok zöldség, gyümölcs szeleteket az ágakra és azzal is elbíbelődnek egy ideig.
2017. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ragasztós dolog felejtős. Minden játékot megrágnak, megkezdenek amit csak tudnak és akkor máris ott van a ragasztó is.

Egy csokor raffia fellógatva már játék de a raffiát kötözéshez is tudod használni vagy fűzhetsz rá dolgokat. A kosár is jó amennyiben egyrészt natur természetes anyagból van ami nem mérgező másrészt úgy van berakva hogy nehogy fészeknek tekintse.

A festett dolgok amik ki tudja milyen festékkel és egyebekkel vannak kezelni szintén nem jók.


Egyáltalán nem aggódod túl a dolgot mert igenis nagyon sok veszély van nekik és sok mindenre ajánlott odafigyelni. Már a szobába is lehet veszélyes ha nem eléggé madárbiztos. De különféle vegyszerek, gázok, anyagok a levegőben is árthatnak...


A nem mérgező fagallyak csokorban vagy különféle játékként berakva is nagyon jók és egészséges elfoglaltságok. Ilyenkor pl. ott van az orgona ága virággal együtt az is nagyon jó elfoglaltság és ehető is, a virágát csak mértékkel kapják.


Az első számú elfoglaltság a fajtárs, a pár. Mindenképp ketten legyenek, legalább ketten.


Egyéb játékötleteket és fontos dolgokat találsz ebben a videóban: [link]

2017. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat
2017. ápr. 22. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!