Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni a kacsák ellen?

Mit lehet tenni a kacsák ellen?

Figyelt kérdés
Egyfolytában lesz*rják a stégünket és egyszerűen már nem tudom mit tegyek ellenük. Valaki estleg tud valamit amivel távol lehetne őket tartani?
2017. jún. 14. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hogy mennyi gané ember van..
2017. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
pedig nem mondhatod, hogy le se szarnak ezek után:D
2017. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

#2 :DDDDDDD ezen jót nevettem :DDDD

Hol van ez a hely, Kérdező? Hirtelen kedvem támadt egy jó kis kacsa-pecsenyére! Nyamm, NYAMM!!! ;) :D

2017. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk te pofátlankodsz az ő életterületére, ez ezzel jár. Esetleg takard le valamivel a stéget és ha ki akarsz menni, akkor leveszed.
2017. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyik nő panaszkodott a másiknak, hogy a kertjükben milyen szépek a virágok, de sajnos semmi hasznukat nem vehetik, mert háttal nőnek az ablaknak. Így nem gyönyörködhetnek bennük. Mert rossz helyen áll a nap, arra fordulnak. Rossz helyen van a nap!

Igen bzmeg, a nap van rossz helyen!

Minden körülöttetek kéne forogjon!

Nyugaton dolgoztam, onnan el is jöttem, de látom hiába, az egész emberiség akkora barom, hogy nem tudok hova lenni.

Rátelepszünk az előhelyeikre, kipusztítjuk, beszennyezzük. Természetesen ők a hibásak.

2017. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam irígykedni másokra, de szeretném, ha ez lenne a legnagyobb problémám az életben.


Rakd a stéget a szobádba, ott biztos nem szarják le.

Építs tetőt, kerítést. Rakj ki mozgásérzékelős riasztót...

2017. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ülj ott állandóan, őrizzed a stéget és hessegesd a kacsákat!
2017. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rakd őket a sütőbe vagy a fagyasztóba!
2017. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!