Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámosom, és valami...

Van egy hullámosom, és valami foltszerű van a csőrén, de kicsit olyan mintha rágás lenne. Talán atka?

Figyelt kérdés
A papagájom ugyanolyan életvidám, mint előtte, csipog, játszik a párjával. De most olyan a csőre mintha hámlana egy kicsit, és 2 helyen meg van *rágva*. És nem tudom, hogy ez most atka-e, mert a lábával nincs semmi gond, és mint mondtam, nem mutatja annak jelét, hogy beteg. De ha talán mégis az, akkor el kellene különítenem, a párjától, és kezelnem kell. Légyszi segítsetek!! Imádom őket!
2010. máj. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
állatorvos esetleg?
2010. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
errefelé nincs madarakra specializálódott állatorvos
2010. máj. 18. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
ha feketés akkor valoszinüleg atka és lehet vani állatpatikában vagy állatkereskedésben veni rá gyogyszert , ha pirosas akkor pedig gombás akkor is szintén gyogyszertárban vagy állatkereskedésben lehet rá venni gyogyszert
2010. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de vettem rá csöppet, mert külső élősködő volt, de már nincs :)
2010. aug. 31. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!