Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a hullámosommal?

Mit csináljak a hullámosommal?

Figyelt kérdés
Tegnap(07.11-én)vettem egy kis papagájt egy kisállat kereskedésből és azt mondta ott a nő hogy ez a kicsi még most jött az ,,oviból,, semmi baj nem volt vele minden tök jó a másik is kedveli egy baj van hogy nem tud se repülni se enni mikor ma néztem láttam hogy próbálja összerágni a magot mint a többi hullámos de nem tudja kivenni a héjából mit csináljak mert a lágy eleséget nem eszi ha tudtok kérlek segítsetek.
2017. júl. 11. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza, mielőtt éhen hal.
2017. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még a szülei etették péppel, olyat kellene csinálnod. De próbáld meg, hogy te meghámozod neki.
2017. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni esetleg megfőzni a magot ha úgy esetleg ledobja a héját..sürgősen visszavinném. a pépkészítésről papagájjal személyes tapasztalatom nincs abban nem tudok segíteni sajnos. nem egyszerű, annyit tudok. tenyésztőhöz, vissza a szüleihez, gyorsan.
2017. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Képet is tehettél volna róla! Mert nem vagyok biztos benne hogy a madárnak a kora miatt van gondja.


De a kereskedésbe hiába viszed vissza, a szülei nem ott vannak. Kereskedésbe mindenféle szaporító(nem tenyésztő) adja be a szaporulatát és nagy részük azt se tudja hogyan kéne őket normálisan tartani nemhogy tenyészteni ebből aztán vannak problémás/beteg fiókák...

Ezért se ajánlott kereskedésből venni, legközelebb tenyésztőt keress igazit és nem olyat aki csak állítja magáról hogy az de közbe csak szaporító.

2017. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kézzel nevelő tápot és azzal etesd egyenlőre
2017. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csodálom, hogy olyan papagájt vettek be kereskedésbe, ami nem tud önmagától enni. Az enyémek kirepülésük után 1 nappal már csemegéznek ügyesen a magvakból. Igazából magot tanulnak meg enni először és az után zöldségeket, majd lágy eleséget. Nem lehet, hogy rosszul láttad és mégis evett a madarad valamennyit? Hogyan néz ki most?
2017. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a madárral?
2017. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem lett a madárnak. Másnap mikor kimentem hozzá már eszegette a magokat hámozta meg és ette. Teljesen jól van és nagyon jól kijön a másikkal! :)
2017. júl. 15. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!