Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi az ideális vastagsága az...

Csicsky kérdése:

Mi az ideális vastagsága az ülőrúdnak a kanári számára?

Figyelt kérdés
A kalitkában található ülőrudak vastagsága 10-16 mm között szokott lenni. Állítólag az az ideális, ha az ülőrudat a madár félig tudja átfogni a lábával. Most akkor ez miként értendő? A körmei végével félig átfogni, vagy hogyan? Milyen vastag legyen az ülőrúd?

2018. jan. 15. 21:13
1 2
 11/14 Törpilla57 ***** válasza:

"Hím-e vagy tojó? Erre a kérdésre sajnos nem tudok választ adni, mert ezt nem sikerült megállapítanom. Az mond valamit, hogy csicseregni szokott, nem énekelni?"

Igen, persze: csak a hímek fütyülnek, a tojók pedig csicseregnek (kivéve: kb. ezerből egy tojó megtanul unalmában fütyülni...)

2018. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor most már tudom, hogy tojó.
2018. jan. 19. 02:02
 13/14 Törpilla57 ***** válasza:

Szerintem nem írtam rossz tanácsokat, de valaki "mégis volt olyan bátor és merész", hogy leszavazott. Na de legyen vele boldog.

Kedves Kérdező! Legyen sok örömöd még a kis kanáridban, vigyázz rá, és azért még olvass utána, hogy mi neki a legjobb. Vannak szakmai fórumok is, ott böngészhetsz. (illetve szívesen segítek én is, ha kérdésed, problémád van - nekünk is már kb. 9-10 éve vannak madaraink) üdv.

2018. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kösz!


Ami ezeket a lepontozásokat illeti, ezt már én is észrevettem, hogy hiába adok egy kérdésre akármilyen jó választ, akkor is akadnak olyanok, akik lepontoznak (sőt, nem is kevesen). Régebben ez nem volt, ez a lepontozásos divat az utóbbi egy-két évben jelent meg, ezért aztán ha tehetem, inkább privátban válaszolok.

2018. jan. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!