Kezdőoldal » Állatok » Madarak » "Elcsábítottuk" a szomszéd...

"Elcsábítottuk" a szomszéd macskáját, ez mennyire "ciki"?

Figyelt kérdés
Kezdetben heti 2x jelent meg és olyan édesen nyávogott, hogy adtunk neki 1 szelet felvágottat. Aztán ahogy egyre többször jött, volt, hogy nem adtunk, de akkor is megjelent 2 nap múlva. Most már egyre sűrűbb vendég, a minap nálunk is aludt 1-2 órát. A gazdái nem engedik be a házba, lehet azért szeret nálunk lenni, mert meleg van. Ma már reggel is jött és nyávogott, hogy engedjük be. Nem tudunk neki ellen állni, olyan aranyos. A gazdái idősebb házaspár felnőtt gyerekekkel. Mi fiatal házasok vagyunk, fél éve lakunk itt. Én mindig lakásban laktam, cicákkal, tehát senki nem vehette el tőlem. De ő itt kerti macsek, szabadon bóklászhat és nem tudom, hogy mekkora feszültséget generál, ha így átszokik.
2018. jan. 26. 06:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De miért csináljátok ezt titokban?Ha ennyire nem foglalkoznak a cicával,akkor miért nem beszélitek meg a szomszéddal, hogy ti szívesen befogadnátok, bent lenne a házban, minőségi kaját kapna stb. Ha ők nem foglalkoznak a cicával szeritned,akkor lehet belemennének.

Ha nem, akkor viszont fogadjatok örökbe egyet magatok.A másik cica ha oda jár, akkor szerintem etetni,simogatni nyugodtan lehet, akár valami kis fekhelyet is kirakni neki.De a házba én se vinném be,csak nem a tiétek.

Egyébként igaza volt abban a többieknek,hogy a gazdának telken belül kell tartania hivatalosan. De ettől függetlenül még lehetne jó gazdája a cicának.

A mi cicánk is sokszor a szomszédban van, de amikor kedve van hazajön, bejöhet a házba, az ágyon alszik, jó kaját kap és sok-sok szeretet. Én a magam részéről nagyon nem örülnék, ha bárki is megpróbálná simogatni és magához édesgetni.

De sokan máshogy viszonyulnak az állathoz, nem annyira családtag,ők lehet máshogy állnak hozzá, nem bánják ha szeretgeted

2018. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!