Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma délután találtunk a kertben...

Ma délután találtunk a kertben egy kisrigót. Jól cselekedtünk?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk, hogy került oda, párom arra lett figyelmes, hogy nagy csipogás van odakint...A kutyánk a szájában tartotta, de nem bántotta, és elengedte, mikor rászóltunk. Ott feküdt aztán a földön, remegett nagyon, az anyja meg ott röpködött a fákon és csipogott hangosan. Sérülést nem láttunk rajta, de úgy tűnik, nem tud még repülni. Próbáltuk megkeresni a fészkét, de nem találtunk, így végül mi csináltunk egyet egy faágra, és abba beletettük (nem fogtuk meg puszta kézzel, hogy ne maradjon rajta emberszag) Párom még betett hozzá egy gilisztát és egy kis darab almát. Abban reménykedünk, hogy az anyukája megtalálja ott, és etetni fogja. Jól cselekedtünk?

Ja, és a kutyát elzártuk, hogy ne bánthassa.


2010. jún. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
sose jobban :)
2010. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen! Ennél többet nem tudtatok tenni!

Aranyos volt tőletek, nem minden ember tesz meg ilyeneket...

2010. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kisszilva95 ***** válasza:
Nemrég olvastam hogy ha a fióka nem párnapos és tud nagyjából járni olyasmi mint amit ti találtatok azt az anyja meg apja mindig eteti ameddig kell, és amugy nagyon jót cselekedtetek!
2010. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos elpusztult :( Valószínűleg belső sérülései lehettek az eséstől vagy nem tudom, mindenesetre nagyon elszomorodtunk :(
2010. jún. 6. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Jaj:(( sajnálom. de nagyon aranyos volt Tőletek.
2010. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!