Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki szereti a madarakat rajtam...

Ki szereti a madarakat rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Itt a gyakori kérdéseken mindenki a lovakat, kutyákat, macskákat stb. szereti. De van-e olyan ember aki ugyanúgy szereti a madarakat mint én?

Amíg a többi ember a lovat, a kutyát vagy a macskát tartja gyönyörűnek, addig nekem a madarak ütik a mércét.

Pl. nagyon sok lány szeret lovagolni, de én nem igazán élveztem a lovaglást. Engem a madarak jobban vonzanak.


2018. febr. 11. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, én, mi még az otthon élő tyúkokat sem vágjuk le
2018. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, jelen. Nekem sok madaram van itthon.
2018. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én minden állatot ugyanúgy szeretem !

Legyen szó Madarról , Lóról vagy esetleg pókról.

2018. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Sosem értettem, ha valaki valamilyen állatfajtát jobban szeret, mint a többit.Mindegyik más, én állatszerető vagyok, nem kutya, macskaszerető.Azt meg végképp nem értem, mikor azt mondják, kutyát szereti, macskát nem.

Nem zárja ki egyik a másikat!

Nekem van 2 lovam, sok kutyám, macskám, sok papagájom, galambom.Mindet imádom.Vadmadarakat is etetem, mindegy ha veréb is, vagy varjú.Még az egereket is etetem.

2018. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 nem tehetek arról hogy a madarak szimpatikusabbak. Ez egyénfüggő.
2018. febr. 12. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jelen, én szeretem a madarakat.
2018. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.én.mentem is őket.
2018. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nap mint ételt hordok nekik a szabadba. Kutyás vagyok, de rájöttem nagyon eszes lények a madarak :)
2018. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

én is de a macskákat is

madarat viszont nem is tartanék mert nem hiszem h ember közelében van a helyük max grillcsirkeként

2018. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!