Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől állna odébb a galamb?

Mitől állna odébb a galamb?

Figyelt kérdés
Nagy fenyőink vannak és alatta gigarakás galamb trutyi. Nem szeretnénk csak ezért kivágni.... Kb. 10 m2 veszélyes és van kisgyerek is. Mit tehetnék?
2018. márc. 13. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én körbekeríteném azt a területet, ahová a kaki potyog. Így a kisgyerek nem tud a potyadék közelébe menni, és a szép fát sem kell kivágni. :)

Milyen galamb egyébként? Tudsz róla leírást adni?

2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartóan hessegeted őket, akkor van rá esély, hogy egy idő után megunják az állandó zargatást és odébb állnak.
2018. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem semmit, amíg ott a fa. Ha ez elmegy, jön egy másik, vagy egy másfajta madár. A gyerkőcnek amúgy is meg kell tanulni, hogy nem turkál a kakiban, mert az utcán is vannak ilyen foltok.
2018. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

A fák a madarak élőhelye. Te a házban laksz, ők a fán. Ez van. Mindegyik fán időznek madarak rövidebb-hosszabb ideig.

A gyereknek meg kell tanulnia hogy ahogy nem eszi föl a földről az eldobott rágót úgy a kakit se piszkálja.

A fák kivágása pedig nem lenne túl környezetbarát. A jelenlegi könyezetpusztítások miatt így is könnyen lehet hogy a gyerekednek nem lesz élhető jövője ha az átlag emberek nem változtatnak az életmódjukon/étrendjükön.

2018. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen galamb, mert nem látjuk. Sűrű a fa lombja. A rész el volt kerítve, de nem szeretnék csak arra tartani egy nagyobb árnyékos kert területet, hogy a galambok oda potyogtathassanak. Azt takarítani is kell....
2018. márc. 14. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz nekik varjúkárogást játszani felvételről, esetleg kitenni egy varjúalakú árnyképet egy oszlopra, vagy valahová. Úgy hallottam akkor elköltöznek (bár nem vagyok biztos benne). Külföldön vasútállomások hangárjában is láttam már varjú-árnyképet, hogy a galambok ne repüljenek be. Egy próbát megér.
2018. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegenyke mindjart megsajnallak....Itt is van ketto galamb,egy csomo vereb,rigo stb es ez mind nalunk "lakik"

A kaki engem is zavar de nem fogom semelyik fat se kivagni az olyan lenne mintha erted menne egy hazrombolo es kerdezes nelkul lerombolja es kereshetsz mashol lakhelyet.Ha a kakit nehezedre esik takaritani,akkor hogy mosogatsz? A wct ki tisztitja?....

2018. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon sok ész szorult beléd, hogy ezt vedd összehasonlítási alapul. Pont én vagyok az aki egy kisujjnyi segítséget sem kap mástól, úgyhogy menj máshová károgni.
2018. ápr. 11. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!