Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan ijesszem el a galambokat?

Hogyan ijesszem el a galambokat?

Figyelt kérdés

A tetőtérben lakok,és van 2db ablakom.Sajnos pont az ablakom felett van egy villanypózna amin bejön az áram a házba.Na most ezzel az a baj,hogy nagyon szeretnek rajta üldögélni,és üríteni.Az utóbbival lenne problémám.

Egyszerűen nem lehet kinyitni azt az ablakot mert ha kinyitom 2 percen belül a földre placcsan az ürülék.Nyáron meg ugye tetőtérben 200 fok van.

Szóval szeretnek az ablakra piszkítani.

Valami ötlet van,hogy hogyan űzzem el őket ?

Ismerősöm mondta,hogy szívesen lelövi őket légpuskával,de azt biztos nem engedem.Nem a madarakkal van a bajom,hanem amit művelnek.

Ilyen cd-ket már akasztottam ki amik csillognak de semmi.

Volt,hogy arra ébredtem,hogy valami koppan az ablakon.Azt hittem neki repült valami,erre látom,hogy egy tenyérni sz@r van rajta.

Egyszerűen nem lehet elviselni



2018. ápr. 29. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Arról ne is beszéljünk,hogy olyan gusztustalanul néz ki az az ablak,hogy csak na.

Minden nap kéne takarítani,de arra meg kinek van energiája minden nap kimászni a tetőre,és levakarni a sz@rt az ablakról

2018. ápr. 29. 19:19
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Művarjút tegyél ki, működik. Csak néha forgasd el másik irányba, mert ha rájönnek, hogy mindig mozdulatlan, akkor nem fognak félni tőle.
2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondd meg nekik hogy már beszélsz róluk az interneten, úgy meg fognak ijedni hogy soha nem mennek a ház közelébe.
2018. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Művarjúval. Kb. 2000 forint, odateszed az erkélyre, és volt-nincs galamb. Nekünk is van, Zolika a neve, és nagyon szigorú arccal méregeti a kertet a terasz korlátjáról. Nemhogy galamb, még egér sincs.


A légpuska amúgy szintén működik, és kár széplelkűsködni: ezek kártevők, irtani kell őket. Ha lelősz egyet-kettőt, és felkötöd őket jól látható helyre a lábuknál fogva, egy nap múlva a kerületben sem lesz galamb.

2018. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,megpróbálom.

2000 forintot nekem meg ér,hogy ne legyen tele tojva az ablak minden nap :D

Valamennyire gondoltam a légpuskára,de nem akartam ide kiírni,mert még én lettem volna az állatgyilkos,és mindenki nekem esett volna

2018. ápr. 29. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
2018. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A galambokat nagyanyám repülő patkányoknak nevezte, mert mocskosak és rengeteg betegséget terjesztenek és mindent összesz@rnak. A galambtojásokat mindig földhöz vertük - most már nem tenném meg - de ez volt az egyik leghatékonyabb harc ellenük.

Jelenleg a tető körbe van telepítve galambtüskével, így nem tudnak oda leszállni.

A balkonon egy saját fejlesztésű szerkezet riaszt, így végre lehet kinn kajálni, teregetni, napozni.

2018. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Itt a legolcsóbb:

[link]

2018. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Semmit sem tehetsz.

Lődözni nem lehet őket mert úgy büntetik mintha Mengele volnál, a riasztókat meg kiismerik és nem foglalkoznak vele. Rászállnak a műmadár fejére.

Tüskékre is rászállnak.

Fos törvények következményei.

2018. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mű-hollót lesz@rják elméletileg is meg gyakorlatilag is!

A tüskékbe nem ülnek bele, mert ezek nem hülyék.

A szomszéd fia csúzlival harcol. Néha vannak sikerei...:)

2018. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!