Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan ijesszem el a galambokat?

Hogyan ijesszem el a galambokat?

Figyelt kérdés

A tetőtérben lakok,és van 2db ablakom.Sajnos pont az ablakom felett van egy villanypózna amin bejön az áram a házba.Na most ezzel az a baj,hogy nagyon szeretnek rajta üldögélni,és üríteni.Az utóbbival lenne problémám.

Egyszerűen nem lehet kinyitni azt az ablakot mert ha kinyitom 2 percen belül a földre placcsan az ürülék.Nyáron meg ugye tetőtérben 200 fok van.

Szóval szeretnek az ablakra piszkítani.

Valami ötlet van,hogy hogyan űzzem el őket ?

Ismerősöm mondta,hogy szívesen lelövi őket légpuskával,de azt biztos nem engedem.Nem a madarakkal van a bajom,hanem amit művelnek.

Ilyen cd-ket már akasztottam ki amik csillognak de semmi.

Volt,hogy arra ébredtem,hogy valami koppan az ablakon.Azt hittem neki repült valami,erre látom,hogy egy tenyérni sz@r van rajta.

Egyszerűen nem lehet elviselni



2018. ápr. 29. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

olyan jó lenne,ha megjelenne egy faj, ami az emberekre lenne így ki:)

mindenhova odaszarunk, szarkofágokat és évezredekre való szemetet hagyunk magunk után, büdösek vagyunk, kártékonyak, és agresszívek. és mindenütt ott vagyunk, nincs már egy talpalatnyi hely a Földön, ahol nem mocskol ember.

ez nem tűnt fel?

fecskepelenka talán hasznos lehet, ha fel lehet szerelni valahogy.

2018. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tegyél ki műmadarat, vagy valami "galambriasztó" anyagot.
2018. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!