Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madaram nem használja a...

A madaram nem használja a csőrkoptatót?

Figyelt kérdés

Van 2 nimfám. Egyszer vettem nekik a boltban játékot és volt egy fém "kapocs" vagy "kallantyú" amivel a játékot a kalitkára tudom akasztani. Na most. Kint voltam a konyhában amíg ők a kalitkában voltak és azt hittem, hogy anyám macskája piszkálja őket(nem engedem be a szobába, de azért megijedtem) , mert hallottam, hogy az egyik visít. Gyorsan beszaladtam a szobába és láttam, hogy azt a kallantyú szétszedték és fent akadt(!!!!) a madár a csőrénél fogva. (azóta csak saját készítésű játékot adok nekik)

Nagy nehezen leszedtük a játékot, de az a fém dolog még mindig a kis szájában volt. Anyum valahogy "kioperálta". El akartam vinni az orvoshoz, de nem rendelt. Anyukám ápolgatta, azóta semmi baja nem volt.Viszont nem tudja elrágni a szotyit, gondoltam, hogy ez átmeneti, nem is erőltettem, inkább könnyebb zöldségekre és gyümölcsökre mentem rá.

Ez kb 2 hónapja volt, azóta adok nekik mag keveréket is, de még mindig csak a másik eszi. Próbáltam kézből is adni, próbálkozik de nem tudja kinyitni a szotyit.most viszont a csőrkoptatót sem használja.

Ilyenkor mit tegyek? Nagyon aggódom.



2018. dec. 23. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui.:kérlek figyeljetek oda ti is, hogy milyen játékokat árulnak a boltban
2018. dec. 23. 21:38
 2/2 Fogyatákos válasza:

Megtartottad hozzájuk az útmutatót?

Nekünk is hasonló volt, aztán megnéztem a leírásban az volt h ha megnyomod a csőre alatt kétszer akkor újraindul az OP rendszer. Ha újraindulás után sem jó akkor viheted szervizbe.

2018. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!