Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hím hullámos papagájom...

A hím hullámos papagájom orrán lévő viaszréteg kifehéredett (több, mint 1 év alatt), majd kb.3 hónappal később pedig el kezdett barnásodni, most akkor nőstény vagy mi a helyzet vele?

Figyelt kérdés

Egy nősténnyel van együtt tartva.


Kölesmagot kapnak,néha paprikát és egyéb zöldséget meg gyümölcsöt,magfüzért és rudat.


Gyakran vannak kiengedve,mert egy viszonylag kicsi kalitkájuk van.



2019. jan. 11. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Jézusom... Hát az biztos kizárt hogy nőstény, maximum tojó, ha már tartasz az alapfogalmakkal tisztában kéne lenni. Egyébként a tojók viaszhártyájának szokott változni a színe tapasztalataim szerint. A kicsi kalitkához meg annyit tudok hozzászólni hogy állatkínzó!

A napi kiengedést meg normál kalitka mellett is kell biztosítani, nem külön dícséretes dolog...

2019. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyakran kiengedés alatt napira gondoltam.A fogalmakkal tisztában vagyok de nekem testhez állóbb a hím-nőstény szó. De köszönöm a választ!
2019. jan. 11. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez igen. Nekem is sok minden van ami testhezállóbb, mint amit az ostoba társadalom elvár, mégsem úgy van :D de hülye vagy istenem...


A napi kiengedés meg nem gyakori hanem az ALAP. Így még rosszabb a kisketreces tartási módot. De magyarázd még meg hogy miért vagy olyan okos.

2019. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg azt magyarázd meg miért kell vitatkozni és nem a kérdésre választ kapni?
2019. jan. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!