Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol vásároljak házikedvencet?...

Hol vásároljak házikedvencet? Papagájt.

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok? Budapest és környékén megbizható (értem itt nem beltenyésztett, egészséges körülményeket biztosított, és nem a polushoz hasonló, legyektől hemzsegő) kisállatboltot keresek, papagájt szeretnék. Jártam már pórul párszor, beteg állatot vittem haza, nen sokkal később meghaltak, ezért ezt most szeretném elkerülni. Így most keresem a legjobb kisállatboltot.

Előre is köszönöm.



2019. febr. 25. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Vannak papagájos csoportok fb-n ott látod, hogy az eladni kívánt madarak milyen körülmények között vannak. Az a legjobb papagáj vásárlásra.
2019. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne boltból vegyél, hanem keress fel egy tenyésztőt.

2019. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most éppen boltból van, és szerencsém volt, de bő 20 év madarazás után azért ki tudtam szűrni közülük is a megfelelőket, többet megnéztem, mire meglettek a kiválasztottak. Amúgy madaras csoportokat én is ajánlok, illetve Monoron a börzét, nem tudom, mikor lesz legközelebb, de annak nézz utána esetleg.
2019. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Tenyésztőtől, ne boltból vegyél.
2019. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!