Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet kihozni egy kacagóge...

Mit lehet kihozni egy kacagógerléből ("fehér buta galamb")?

Figyelt kérdés
Én úgy látom (rokonok tartanak ilyet), hogy elég buta és igénytelen állatok, de az érdekel, hogy ha az ember foglalkozik velük, mire lehetnek képesek? Felismernek embereket, hívásra odarepülnek (már ha el nem felejtették, hogy is kell azt :)), vagy bármi más, értelemre utaló jelet ki lehet préselni belőlük? Egyáltalán, mire szokták ezeket tartani? :)
2008. nov. 9. 23:19
1 2
 11/11 Miss Cute válasza:

Szia!

Szerintem nem ostoba állatok, igaz nem is a magas IQ-juk ról híresek. De éppolyanok mint az emberek, mindegyik egy külön egyéniség. Nekem 3pár kacagógerlém van. Ebből kettő nálam született, ők tényleg nagyon okosak!! bármikor ha elengedem őket pár perc múlva már ott vannak a közelembe, ráülnek a vállamra stb. Tényleg nagyon szeretnivaló díszmadarak!!

2012. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!