Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kb.4 hetes hullámos papagáj...

Kb.4 hetes hullámos papagáj fiókákat szabad-e kézbe venni? Esetleg előfordul, hogy nem eteti tovább a tojó, miután kézbe veszem? Kb. egy éve vannak már hullámos papagájaink, először vannak fiókáink.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Látom, unalmas az életed... A takarítás alap kéne, hogy legyen! Nem fogok magyarázkodni neked. Ha annyira szakértő vagy mindenben, tudnod kéne, hogy az oldal szabályzatát szeged meg. Az oldal arra való, hogy segítsünk, tanácsot adjunk másoknak.

Kérlek, ha annyira unatkozol továbbra is, privátban köpködj és ne itt! Köszi. :)

2019. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok egy madár szakértő, de mindent megteszek annak érdekében, hogy megfelelő körülmények között élhessenek! De attól még hogy megkérdezem, szerintem nem vagyok állatkínzó, nyilván tudom hogy ki kell alóluk takarítani, de nem voltam biztos a dolgombam, inkább kérdeztem elötte.
2019. ápr. 4. 10:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Értem én, és nem lecseszésből írom. De ha szaporítassz, mindennek utána kell olvasni, főleg, hogy fertőzés veszélyes. Persze, akkor is adódhat váratlan helyzet, ettől nem vagy állatkínzó. Alap, ha nem tudsz valamit, kérdezel. A gond csak az, hogy ez pont olyan alapnak kéne legyen, mint a megfelelő táplálás, főleg ebben a korban. Nincs baj azzal, aki szaporít, addig, amíg megfelelő tudással rendelkezik és nem állatkereskedésbe passzolja le a szaporulatot.

Tanultál a hibádból, legközelebb rutinosabb leszel, ha akarsz még fiókákat.

2019. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!