Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet a hullámos...

Hogyan lehet a hullámos papagájt szobatisztaságra szoktatni? Hallottam, hogy van ilyen.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Kedvenc helyük persze, hogy van. De attól a bélműködésük nem fog egyezni és nem fogják ellesni, hogy ki, mikor ürít és hova!
2019. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A helyet megtanulják, a mikor nem érdekes, mert nekik nem kell órákig visszatartani, de oda tudnak menni arra a helyre, amit erre a célra megszoktak. Illetve ez több hely is lehet, nálam jellemzően szobanövények voltak ilyen helyek például, vagy a saját kalitkáik fölött engedték el magukat, és akkor oda bele pottyant, ilyesmire kell gondolni. Most ilyen nincs, amióta röpde van, az elég nagy, ott nem kell helyet kijelölni.
2019. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha pl a földön mászkál, akkor oda fog üríteni. Nem tanulja meg, hogy ide és ide szabad, hanem ahol éppen rájön. Ha mondjuk a szekrény tetején szeret lenni, akkor oda is kakil, de ha máshol van, máshova fog. Mellesleg a legtöbb szobanövény mérgező számukra.
2019. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rágcsálták soha a szobanövényeket, ácsorogni szerettek a fás szárún, de ennyi. Figyelj, én készséggel elhiszem neked, hogy te ilyet még nem láttál, nem próbáltál, és azért nem hiszed el, hogy lehetséges. De attól még lehetséges. A papagájok is nevelhetők, nem csak trükkökre. De tudom, hogy sokan erre nem figyelnek, éppen ezért lepődtek már meg nálam többször, amikor jöttek hozzám, akár szakemberek szerelni valamit, hogy ők ilyen nyugis, jól nevelt madarakat még nem láttak. Azért van a sok rossz sztereotípia, mert a legtöbben úgy tartanak madarat, hogy nem foglalkoznak a nevelésükkel, csak úgy elvannak, mert úgy vannak vele, hogy madarat minek, vannak, akik próbálnak ezt-azt tanítani nekik, de túl hamar várnak eredményt, aztán csalódnak, feladják. Én nem kívánok veled vitatkozni, mivel te is a tucat madarasok közé tartozol a válaszaid alapján, ha volt már egyáltalán papagájod, a kérdező kérdésére viszont válaszoltam.
2019. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék vitatkozni. Vannak papagájaim, fiókák is voltak már többször és egy jó ismerősöm tenyésztő. Te meg csak magadat próbálod igazolni, úgy, hogy játszod a szakértőt, miközben a szobanövényeket és a madarakat egy helyen tartottad. Lényegtelen, hogy nem rágták meg, mert ettől még veszélyforrásnak tetted ki őket. Bukott a szakértelmed. Téma lezárva.
2019. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!