Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet-e így tartani a hullámok...

Lehet-e így tartani a hullámok papagájt?

Figyelt kérdés
1 hét múlva fogunk venni egy hullámos papagájt. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet-e úgy tartani hullámos papagájt, hogy először csak eggyet veszünk majd később meg fogunk neki venni egy párt? :)

2019. máj. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem szerencsés.

Kell neki a társ.

Az meg, hogy párban nehezebben szelídül meg, nem igaz, de ha igaz is lenne, akkor is önzőség lenne ezért egyet venni.

2019. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel később jönne a másik? Szerencsésebb egyből kettőt venni, de ha nem telik el sok idő a két madár érkezése között, akkor lehet csúsztatni. Egyedül csak nagyon indokolt esetben tartunk madarat (pl. betegség, sérülés esetén el lehet különíteni karanténba, egyrészt, hogy az ő állapota ne legyen rosszabb, ne bántsák, és könnyebben gyógyuljon, másrészt, hogy a többinek se legyen baja, akik egészségesek, nincsenek lesérülve, főleg, ha fertőző a baj), de nálad egyértelműen nem ez a helyzet, és nem is célod az egyedül tartás, ahogy látom.
2019. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem hogy veszek egy hím papagájt, majd meg ha elkezdődik az iskola, szeptemberre, veszek neki egy nöstényt
2019. máj. 24. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. A másikkal már nem lesz elég időd foglalkozni. Nyáron biztos jobban ráérsz. És a madárnak is nagyon sok az a 3,5 hónap egyedül:(

Ne legyél önző!

2019. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron jobban ráérnél foglalkozni velük szerintem, én is azt mondom, hogy hozd előbb a második madarat is, ha teheted.
2019. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!