Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Milyen csípés lehet ez?

Mióta átköltöztünk az új házunkba naponta vannak rajtam új csípések. Alapból egy körömnyi piros folt, aztán ha hozzáérek vagy hozzáér a ruhám akkor elkezd viszketni, utána pedig feldagad és a közepén fehér dudor lesz. Akármivel kentem nem múlik el csak több nap után és ugyanúgy viszket is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csípés, folt, viszketés

aug. 31. 21:45  Privát üzenet  

A válaszok
poloska

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 31. 21:46 Privát üzenet
Doszka nevű felhasználó válasza:

Ha nem fehér a lepedőd, tegyél fel egy fehéret egy éjszaka erejéig.

Nézd meg, hogy reggelre a lepedőn vannak e milliméternyi vérfoltok

A csípéseknél egymés közvetlen közelében van több nyom is?

Az új házban voltak bútorok? Vagy sajátot vittetek?

Ágyi poloskára gyanakszom

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 31. 22:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindig csak egy csípés van, de az elég nagy, ma reggel például a térdemen volt egy feldagadva, arra keltem hogy vakarom és eléggé felduzzadt.

Nem volt semmilyen bútor a házban, jelenleg egy kihúzható kanapén alszunk, szétszedve hoztuk el, senki sem aludt rajta, nappaliban volt tárolva. Az ágynemű része teljesen tiszta volt és a kanapét is kitakarítottuk, ezért nem is értem a dolgot.

# 3/3Időpont aug. 31. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ágyi poloska van, de nem csíp meg, oka?
Milyen légy lehetett?
Mi lehet ez? Kép!
Milyen bogár okozhatta ezt?
Minden tele van bolhákkal, mivel tudnám elpusztítani őket? Semmi nem használt eddig.
Az ágyi poloska csípése mindenképp viszket?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!