Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért van ennyi pók a trambuli...

Miért van ennyi pók a trambulinon?

Figyelt kérdés

Az eddigi években szinte egyszer sem tapasztaltam, hogy pókok lennének a trambulinomon, de idén valami elképesztő a mennyiség. Minden nap kimegyek, leszedem őket, hogy nyugodtan ugráljak, másik nap pedig ugyanannyi csak mégnagyobbak.

Tudom, hogy az udvaron van, ezért a pókoknak joguk van ott lenni, de tudnátok valamit, amivel elűzhetem őket végleg?



2020. ápr. 1. 12:08
 1/3 mike@pro válasza:
71%
hagyd hadd ugráljanak elveszed az örömüket. Ha folyton leszeded őket megnőnek és megesznek. Gondolom ezért egyre nagyobban és nagyobbak :)
2020. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne már:), komolyan. Utálom a pókokat. Így mi lesz az én örömömmel?
2020. ápr. 1. 12:16
 3/3 anonim válasza:
Lehet kapni olyan spray-t, ami kültérre is jó, és ha körbefújod vele, akkor megmarad a szaga nekik (úgy hogy te már nem érzed) és nem fognak odamenni. Szúnyog, légy, pók ellen is jó. Egy nyáron az ablakomat szoktam körbefújni, de írjak hogy teraszra is jó ha pl este ki alarsz ülni.
2020. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!