Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Többi lány: hogyan ölitek meg...

Többi lány: hogyan ölitek meg a bogarakat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

Én nemrég szereztem ilyet, úgy voltam vele, nem nagy tétel, tanulópénznek is belefér, ha mégse működik a dolog. Amióta használom, nem volt poloskám, a bele repülő rovarokat meg kisüti, és éjjeli fénynek sem utolsó.

[link]

2020. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Jóindulatú ember szándékosan nem öl még bogarakat se, hacsak nem ártalmasak azok valamilyen módon (szúnyog, légy, de ezek rovarok kérlek). Nem tudok olyan háztájon előforduló bogárról Magyarországon, ami az emberre közvetlenül ártalmas lenne annyira, hogy ki kellene nyírni.
2020. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem jönnek be a lakásba, addig engem sem zavarnak. De a poloskák hülyék, bejönni tudnak, kimenni nem, és büdösek, régen egy cserebogár beleakadt a hosszú hajamba, alig tudtam kiszedni, neki sem volt jó szerintem.
2020. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Én maximum a legyeket, szúnyogokat, büdös poloskát és a darazsakat ölöm meg. De pl. a többit simán kiteszem az ablakon kívülre.


2-es: Lehet, de pl. valaki számára a darázscsípés akár halálos is lehet. Szóval, embere válogatja. Én meg gyűlölöm a darazsakat, irtom is őket, ahol látom.

2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Pohár+parír megfogom, kiteszem, ha repül ablakot nyitok neki.
2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Pohár+papír megfogom, kiteszem, ha repül ablakot nyitok neki.
2020. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
milyen bogarakról van szó?
2020. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Nyílván kézzel vagy lábbal. ;)


Csotány bogár, és tény a koszt és nyírkosságot szereti. De még korszerűsített szemétledobós vagy szemétledobó nélküli összes panelban van.


Csotányt nem szabad szétnyomni. Egybe kell megölni.

2020. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy, ők ölnek meg lélelkben. Én annyira f.osok tőlük, hogy a poloskát még megölni se merem. Inkább rárakok valamit és ha 1000% hogy megdöglött lehúzom a wc-n. A darázstól lefutok az udvarig.

A muslica az egyetlen amit meg merek ölni. Egyszer megmentettem egy katicát a Balatonban, merthát a karma... Dehát nem visszamászott a vízbe?! Ő választotta a halált. 🙈

2020. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Már azt hittem a csirkevágós jött vissza....
2020. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!