Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Többi lány: hogyan ölitek meg...

Többi lány: hogyan ölitek meg a bogarakat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
#9 Az öngyilkos katica utolsó találkozása egy lánnyal.
2020. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Darázs? Csótány? Emberek, ti hol ültetek biológiai órán? Ezek rovarok, csakúgy ahogy a szúnyog és a légy is. De azért rögtön pontozzatok le oktondi módon, tanúbizonyság az intelligenciátokról.


A poloska lehet, hogy hülye, de addig nem büdös, amíg nem taposod szét. Tessék, egy praktikus érv is amellett, hogy őt miért nem kell bántani. Egyébként is atomlassú, semmiből nem áll papír+pohár kombóval kihajítani az ablakon.

2020. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

A darázshoz még annyit, hogy talán nem a legbölcsebb hadonászni és rúgkapálni velük szemben, mert annál agresszívebb lesz. És ha felingerled, de nem sikerül eltalálnod? Akkor van ám kaki.


Átgondolni néha a dolgokat luxus?

2020. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs is szárnya a svábbogárnak. :D
2020. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem biosz óra volt a célom a "bogár" elnevezéssel:) Akkor mondjuk őket ízeltlábúnak :D
2020. jún. 4. 15:55
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
"A poloska lehet, hogy hülye, de addig nem büdös, amíg nem taposod szét. Tessék, egy praktikus érv is amellett, hogy őt miért nem kell bántani." - De bejön, elbújik, aztán nem hagy aludni, mert sötétben jön elő és pattog összevissza a falon, plafonon, aztán ha felkapcsolom a lámpát, akkor meg nem találom. Jó az a cucc, amit elsőre linkeltem, azóta nyugtom van tőlük, egyáltalán nem hiányoznak.
2020. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván arról van szó ha bejön a házba. Mert ha kinnt van nem bántok semmit. Ha bejön akkor attól függ hogy mi az. A pókokat általában kirakom. A darazsat kitessékelem óvatosan, néha méhecske is bejön, őket is. A katicát meg merem fogni. Poloskát megölöm, a szúnyogot és a legyet is. Az utóbbi úgyis visszarepül és mindenhova odaszarik és petézik, plusz nem hagy aludni. A szúnyog pedig, betegségeket terjeszthet, arról nem beszélve hogy elviselhetetlenül viszket csípésük. Molylepkét se kimélem, sok száz petét tud lerakni az ételbe ha nem vigyázol.

Amíg nem volt pénzünk azt a csúnya ragacsos csíkot vettük, de használt. Most viszont elektromos rovarriasztót fogok venni, mert a munkahelyemen van, és látom hogy milyen hatásos.

[link]

2020. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Zsepivel megfogom és kiviszem. De ha ilyen bazi nagy pókról van szó éjjel 1-kor, akkor porszívó, hogy többet ne is lássam.
2020. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem muszáj, akkor sehogy. A szúnyogot lecsapom a kertben is, a poloskákat meg szintén, ha a paradicsom környékén vannak a kertben. Tavaly mindent megzabáltak, rengeteg zöldségünk és gyümölcsünk volt, alig tudtunk leszedni valamit.


A házban meg minden ablakon szúnyogháló van, szóval maximum évente 1x téved be valami, ha bejut az ajtón.

2020. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Lehet kapni olyan villanykörtet ami a dobozán belül egy atlatszó műanyag tokban van ami szétnyitható. Én ezt használom "bogár" fogónak aztán kiengedem őket az ablakon. Miért ölnem meg őket? A csótanyokat sem szívesen öltem meg mert sajnaltam szerencsetleneket de együtt elni is képtelen lettem volna velük így rajuk tettem egy poharat a földre fújtam a rovarirtószerrel és belehúztam a csútányt a pohárral. Sajnaltam ahogy szenved legalabb nem tartott sokáig. Nem volt jó érzés. Azok túl gyorsak hogy a meg lehetett volna fogni őket, meg egyedül tőlük hidegrázást kapok valahogy a látvanyukaz sem bírom meg a mozgasukat sem. Szörnyűek de nem esett jól a megölesük ezzel együtt. Nem értem a többi ártalmatlan rovart miert kéne mrgölni mikor kidobni is lehet. Azok nem jönnek vissza nekik is jobb kint.
2020. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!