Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet ezt leküzdeni? 1...

Hogy lehet ezt leküzdeni? 1 hétig csótányok voltak a lakásban. Csak este futkostak. Valamiért teljesen kikészültem tőlük. Iszonyt éreztem és enni meg aludni sem tudtam. Aztán volt írtás meg betömtük a szellőzőt és azóta nem fogott többet a csapda.

Figyelt kérdés
A többi lakó is mondta, hogy már náluk sincsenek. De azóta sem merek kimenni sötétedés után a konyhába meg az előszobába. Ez most elmegy mert sokáig van világos, de télen nagyon gáz lesz. Hogy tudnék addig megszabadulni ettől az érzéstől? Tudom a csótány kicsi én meg nagy vagyok stb. Semmilyen állattól nem féltem soha. Kézzel meg is fogok bármilyen rovart, egeret, kígyót stb. De ezektől hideglelést kapok. Egyedül lakom, szóval nem tudok senkit megkérni, hogy menjünk ki együtt. Megölni is sajnálom őket az is nagyon nehezemre esett.

2020. júl. 17. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért találtam rá erre a kérdésre, mert nálunk is csótányok vannak, és ütném őket. De elolvasva a "hármaskának" adott választ, a kérdezőtől már jobban undorodok, mint a csótánytól :D
2021. jún. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!