Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska kérdésem van.Az...

Ágyi poloska kérdésem van.Az írtók 3x voltak,most az utolsó írtás óta a 7.napban vagyok,de csípnek még.Az írtó azt mondta nincs nagy fertőzöttség.Akkor hogy nem sikerült?Kell egy kis idő még,amíg hat a méreg?Teljesen el vagyok keseredve!!

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 10:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Te írtad a 7es kommentedben hogy a cég azt mondta hogy minimum 8 hónapig ne bontsd ki a zsákokat. Nem mondhatod hogy nem tudtad.

Én még korábban azt írtam, hogy csak azt zsákozd be, amit 60 fokban kimostál.

Senki se mondta hogy zsákozd be a bogarakkal együtt a cuccokat majd egy hét múlva nyisd ki a zsákot. Ha egy kicsit ésszerűen belegondolsz, láthatod hogy ennek semmi értelme nem lenne. A peték minimum másfél évig életképesek.

2021. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Az első cég nem mondta a zsákolást,a második pedig 2-3 hónapot mondott,onnan kezdett gyanús lenni,és én néztem utána,ill.a szállító cég mondta,hogy ez egy vicc,mert sokkal továb is életben maradnak,legalább 8 hónappal számoljak,és még most szedjem ki,hogyha rendesen leírtottak,akkor még hatásos legyen.Zsák,vagy kád fölött csináljam.
2021. máj. 23. 22:02
 23/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A fejlemény az,hogy a 2.cég "magamra hagyott",mert szerintük nem kell 2.írtás 10 nap után,hiába van 1-2 naponta 1-1 csípés.Azt mondták látnom kellett volna élőt vagy elhullottat..tehát magyarán nem foglalkoznak ezzel az egésszel érdemben addig,amíg el nem szaporodik..?😔

2021. máj. 28. 14:13
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett a story vége?
2021. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta sem oldódott meg,valószínű a kanapéban tudnak úgy megbújni,ki kéne dobnom,csak az sem olyan egyszerű..😔

2021. aug. 15. 11:02
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia, mi van most? Sajnos, én is ettől szenvedek...
2022. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!