Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rá mernétek taposni egy...

Rá mernétek taposni egy hangyabolyra mezítláb? F/L?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 22:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami fétis, ez a hangyaboly dolog nálad, Kérdező?
2021. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Merni mernék (feltéve hogy "sima" hangyák, nem tűzhangyák és társai) de csak sima felelsz vagy merszből nem tenném meg - hülyeségért károsítsam a vadvilágot?
2021. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Olyan bőrkeményedésem van, hogy nem tudnának megharapni.
2021. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#11 azthiszem a 6-os válaszolónak le írtam hogy miért kérdeztem, mielőtt feleslegesen kötekednél, nem ártana szét nézni a válaszok között. Persze itt már megszokás egyből az ember nyakának ugrani,ha egy kérdés nem tetszik valakinek
2021. júl. 25. 22:46
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Merni mernék, már ha nem tűzhangyákról, bulldog-hangyákról, ugróhangyákról, vagy 24 órás hangyákról van szó, de nem tenném, mert nem pusztítanám el őket, annál hasznosabbak. Ugyanakkor ha hangya (már ha nem az előbb említett veszélyes hangyákról van szó, amik egyébként nem élnek nálunk) mászkál a talpamon, vagy bárhol a lábfejemen, azt szeretem, hogy csiklandozza, és a legyekkel (amelyik nem szúr) is ugyanígy vagyok. (F)
2021. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15 a 24 órás hangyákról énis halottam már, régebben ment egy dokumentumfilm és ott említették hogy van egy törzs, akiknél az a férfivá avatás, hogy egy ilyen hangyákkal teli kesztyűbe dugják a kezüket.. elvileg egy csípés felér egy fegyver lövés fájdalmával
2021. júl. 25. 22:53
 17/29 anonim ***** válasza:
94%
15-ös vagyok: Igen, ez így van, és a fájdalomindexe 2-szerese a mi lódarazsunkénak, a rovarok között neki van a legfájdalmasabb csípése. Hát nem élnék ott, az biztos, nem ilyen férfiavatást képzelnék el magamnak. :D
2021. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

#16

Szívesen kipróbálnám, hogy milyen érzés lehet.

2021. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17

Elég bátor lehetsz akkor, egyébként van YouTubeon egy ember aki mindennel megcsípeti magát és úgymond "kipróbálja" megkerestem a linket, hátha érdekes lesz számodra

[link]

2021. júl. 25. 23:01
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha felelsz vagy mersz játékról van szó, én akkor sem pártolom az ötletet. Én nem tűröm meg a hangyákat (pl. fekete vagy fáraóhangyát) a lakásban, de alapvetően nincsen bajom velük ugyanúgy, ahogy a legtöbb rovarral sem. Én ok nélkül pedig nem pusztítok el egyetlen rovart sem a természetben (kivéve amelyik megtámad pl.: kullancs szúnyog) mert ugyanolyan élőlényként kezelem őket mint bármilyen más állatot. Egyébként a magyarországi hangyák közül talán az európai tűzhangya (Myrmica rubra) és az erdei vöröshangya (Formica rufa) és még néhány rokona képes fájdalmasabb csípést okozni. Viszont nem árt azt sem megjegyezni hogy a legtöbb magyarországi Formica fajba tartozó hangya védett és természetvédelmi értékük 50000 Ft [link] - szóval csak óvatosan azzal a taposással.

Ha tényleg ilyen felelsz vagy mersz játékról van szó, akkor van egy jobb javaslatom: szórjatok egy edénybe néhány jancsiszöget, esetleg béleljétek ki csalánnal és taposson arra az "áldozat".

2021. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!