Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rá mernétek taposni egy...

Rá mernétek taposni egy hangyabolyra mezítláb? F/L?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 22:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Mernék, de nem fogok. N
2021. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Merni mernék, de nem vagyok állatkínzó, nem gondolom hogy csak azért mert embernek születtem, más fajok élete nem ér annyit mint az enyém, úgyhogy akkor sem tenném meg ha fizetnének érte. N
2021. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Cortez.felesege válasza:
100%

Kihagyom a hangyák kínzását köszi a lehetőséget

L

2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
Én meg nem fogom a lábam szanaszét csípdetni velük, szintén L
2021. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy utána napokig fel lesz dagadva a delikvens lába és viszketni fog mint az állat? A hangyasav nem cukrosvíz, egy elég erős méregről van szó. Az más dolog, hogy ritkán jut be akkora dózisban az ember szervezetébe ami komolyabb fájdalmat okozna. Egy bolyba belelépni viszont kétségkívül egy ilyen helyzet lenne.


Mondjuk, ha fáraóhangyákkal próbálkozol attól valószínűleg nem lesz bajod, azok elég kicsik, nem is igazán tudják átharapni az emberi bőrt. De a közepes vagy nagytermetű fajoknak ez már nem okoz gondot. Ettől függetlenül meg szimplán baromság ilyen fogadásokba belemenni.

2021. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%

eltaposás: ebben az esetben rovarok és kisebb állatok halálra zúzása, általában mezítláb, okoz kielégülést. Ez a szexuális tevékenység számos országban, pl. az Egyesült Államokban és az Egyesült Királyságban törvénybe ütköző


Ezt a parafíliák listáján találtam. Elég beteg vagy ember....

2021. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
53%
2021. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyszer nem vettem észre, hogy egy vakondtúrás nagyságú bolyra ráléptem. Először égő viszkető érzést éreztem, de egyre többet. Végül kB 50 csípést kaptam, de szerencsére sima kerti hangyák voltak, de nagyon nem volt kellemes, szóval mezítláb főleg nem lép ék rá.
2021. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem a merés a lényeg, hanem hogy nem bántok más állatokat szándékosan. Szóval hangyabolyba nem, de ha a fájdalomtűrés/kihívás a dolog lényege és nem a kegyetlenkedés, akkor ha adsz egy olyan dolgot ami ugyanolyan fájdalmas de nem élőlény, akkor persze, bele merek.
2022. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!